wycinanie tanich uszczelek

Precyzyjne wycinanie uszczelek na zamówienie


Nasza oferta jest skierowana dla wszystkich, którym zależy na tym, aby otrzymać wysokiej jakości uszczelki na zamówienie, które będą w pełni zgodne z oczekiwaniami. Współpracujemy z firmami z całego kraju i nie zamykamy się na żadnego klienta. Wystarczy tylko, że dostarczysz nam dokumentację lub wzór uszczelki, a my zajmiemy się resztą.

Niskie ceny i wysoka jakość

Pomimo tego że na rynku jesteśmy stosunkowo młodą firmą, to już teraz możemy pochwalić się wieloma zadowolonymi odbiorcami, którzy cenią sobie współpracę z nami i polecają innym. Dzieje się tak głównie dlatego, że kładziemy bardzo duży nacisk na jakość oferowanych usług i profesjonalne podejście do każdej osoby, która się do nas zgłosi.

Wycinanie i produkcja uszczelnień najwyższej jakości to dla nas priorytet, bowiem zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest prawidłowe dopasowanie uszczelki do jej miejsca przeznaczenia. W przeciwnym razie nie będzie ona mogła zapewnić takich właściwości, jakich się od niej oczekuje.

Zaawansowana technologia

Zamówienia na wycinanie uszczelnień realizujemy za sprawą nowoczesnego plotera CNC. Jesteśmy w stanie zagwarantować zdecydowanie lepszą precyzję cięcia, aniżeli w przypadku uszczelek, które są wykrawane za pomocą pras. W przypadku naszych wyrobów da się zauważyć zdecydowanie wyższą jakość ciętych krawędzi oraz brak efektu stożka podczas wycinania uszczelnień z grubszych materiałów.

Kompleksowa oferta

Proponujemy produkcję uszczelek z:

- filcu
- gumy
- silikonu
- pianki
- tkaniny
- foli PCV
- tworzyw epoksydowych
- wykładziny
- kartonu

oraz wszystkich innych materiałów, które będą się nadawały do cięcia nożem oscylacyjnym.

Fachowa obsługa i krótkie terminy realizacji

Oferujemy krótkie terminy realizacji zadań, nawet w przypadku kiedy wycinanie uszczelnień opiewa na kilka tysięcy sztuk. Bardzo poważnie podchodzimy do terminów realizacji i w żadnym wypadku nigdy ich nie przedłużamy. Zdajemy sobie sprawę, że nasi klienci mają swoje harmonogramy, których muszą się trzymać, aby zachować płynność.

Dzięki stosowaniu najnowszej generacji maszyn, możemy zapewnić Ci pełen profesjonalizm na każdym etapie od przyjęcia zamówienia, poprzez jego realizację i wydanie gotowych uszczelek. Cenimy sobie każdego klienta, dlatego też nie jest dla nas ważna wielkość Twojego zamówienia. Możesz zdecydować się na uszczelki na wymiar, których będzie kilka sztuk albo kilka tysięcy. Możemy pochwalić się również bardzo wykwalifikowanymi pracownikami, którzy na bieżąco monitorują wycinanie uszczelek i dbają, aby zamówienie było zgodne z dostarczoną dokumentacją projektową.

Chciałbyś złożyć zamówienie, ale nie wiesz nawet jaki materiał powinieneś wybrać do produkcji uszczelek? Chętnie podzielimy się swoją wiedzą i pomożemy dobrać najbardziej optymalne rozwiązanie do Twoich potrzeb. Zawsze staramy się jak najlepiej doradzać naszym odbiorcom, gdyż zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest ekspertem w dziedzinie uszczelnień.

Podejmij najlepszą decyzję!

Przekonałeś się do naszej oferty i chciałbyś zlecić wycinanie tanich uszczelek na potrzeby Twojej firmy doświadczonym fachowcom? Wobec tego koniecznie zadzwoń lub napisz do nas na email. Z pewnością odpowiemy i wspólnie zastanowimy się, jakie rozwiązania będą dla Ciebie najlepsze. Działamy głównie na terenie miast Warszawa i Piastów, ale usługi realizujemy także dla klientów z innych miast. Zgłoś się więc do nas po wycinanie uszczelnień - niezależnie od lokalizacji.


Uszczelki silikonowe | Wycinanie uszczelek | Uszczelki z filcu