Uszczelki silikonowe

Uszczelki silikonowe


Szukasz odpowiedzialnej i rzetelnej firmy, która wyprodukuje dla Ciebie uszczelki silikonowe? Świetnie trafiłeś, ponieważ od kilku lat to nasza specjalność. Współpracujemy z klientami na terenie całej Polski, gdyż zależy nam na tym, aby każdy niezależnie od miejsca mógł skorzystać z naszej atrakcyjnej oferty.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania technologiczne, które sprawiają, że każda uszczelka jest w pełni zgodna z dostarczoną dokumentacją. Jesteśmy w stanie produkować uszczelki silikonowe z dokładnością dochodzącą nawet do 0,1 mm. Są one wycinane przy pomocy specjalistycznego noża oscylacyjnego i to właśnie on gwarantuje tak dużą precyzję wykonania. Dzięki zastosowaniu specjalistycznych urządzeń, jesteśmy w stanie bardzo mocno ograniczyć straty materiału i tym samym wyprodukować większą ilość uszczelek w ramach tego samego zamówienia. Dla Ciebie oznacza to znacznie niższe koszty.

Małe i duże zamówienia

Nie jest dla nas ważne, czy przychodzisz do nas z zamówieniem na kilka sztuk uszczelek, czy też zależy Ci na wielotysięcznej serii. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i realizujemy zlecenia nawet na najmniejsze ilości. Bardzo cenimy sobie terminowość - dlatego też możesz mieć pewność, że Twoje uszczelki silikonowe dotrą do Ciebie w ustalonym czasie.

Jeśli zainteresowała Cię nasza propozycja, bardzo gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Udzielą Ci oni szczegółowych informacji na temat oferty oraz doradzą najbardziej korzystne rozwiązania.

Zapraszamy do współpracy!


Uszczelki silikonowe | Wycinanie uszczelek | Uszczelki z filcu